FORUM MMA | VALE TUDO | BJJ  | MUAY THAI | GLADIO Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Download
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Trening w ekstremalnych warunkach!
Autor Wiadomość
kuba2772 

Wysłany: 2011-01-19, 21:57   Trening w ekstremalnych warunkach!

Witam.
Uprawianie sportu sta?o si? moim stylem ?ycia i trenuje sam dla siebie jednak od niedawna pracuje na budowie gdzie nie jest lekko bo ?pi? po barakach gdzie? daleko od domu i nie mam za bardzo okazji ?eby zje?? co? porz?dnego. Moje pytanie brzmi nast?puj?co:) Czy jest sens trening?w w takich warunkach bez odpowiedniej diety, moglbym sobie kupi? suplementy ale i tak nie zapewni? organizmowi potrzebego paliwa i obawiam si? ?e je?li bede trenowa? to spale mi??nie;/
Jakie s? wasze opinie na ten temat? Z gory dzieki za odpowiedz:)
Pozdro

Yoshi 
Administrator
Absoluto Cookie Monster

Wysłany: 2011-01-20, 00:41   

wg mnie je?li nie masz odpowiedniej michy to mo?e by? ci?zko. Poza tym nie napisa?e? jaki jest Tw?j cel? Bez odpowiedniego ?arcia i z intensywn? prac? mo?e by? ci??ko z?apa? mas

WWW.MMA.GLADIO.SWIDNIK.NET
MMA INFO
MMA POLSKA

This moment will not be mine again. Break every limit. Hold nothing back. I am the architect of my reality. Right here. Right now. Regardless the situation, no matter how hopeless the outcome may be, I will never quit, and I will never back down.

Dr W 
Administrator
Beyond The Cage

Wysłany: 2011-01-20, 09:29   

moim zdaniem mo?esz ?wiczy?
jak zrobisz troch? ?wicze? w?asnym ci??arem nic si? nie stanie
tylko warunek trenowa? a nie si? przetrenowywa? si?
i pomy?l o lepszym jedzeniu
od?ywki to dodatek a nie zast?pstwo

Ius vitae ac necis
WWW.GLADIO.COM.PL
MMA POLSKA LUBLIN SWIDNIK
Specjalnoje Naznaczenije

big_rider 
.:Big.Is.Good:.

Wysłany: 2011-01-20, 11:19   

w pe?ni si? zgadzam z wypowiedziami wy?ej, a co do jedzenia nawet w tak ekstremalnych warunkach da sie zrobic malym nakladem czasu.

No wiec tak wszytko oczywisie zalezy od typu budowy ciala itp w ustaleniu jedzenia ale..

mysle ze masz tam jakies przerwy itp i jezeli znajdziesz czas na trenowania to napewno i na jedzenie

Je?eli nie masz mo?liwo?ci a chcesz je?? chocia? troch? dobrze to polecam, sery bia?e kt?re bez problemu mo?na zje?? z odrobina soli i warzywami typu pomidor, og?rek itp ,wszelkiego rodzaju tu?czyki w puszkach , do tego z braku laku kanapk? np z ciemnego chleba i do?? grubo pol?dwice z indyka, drobiu(chcoiaz nie jestem zwolenikiem w?dlin). mo?esz tez kupowa? wafle ry?owe i dorzuci? do tego banany itp

Je?li masz grza?k? do wody i nawet jaki? kubek metalowy garnek to tuja si? otwieraj? ogromne mo?liwo?ci , to gotwac jajka, smazyc jajacznice , usmazyc filet raz dwa, gotwac ryz itp,

Kolejne rozwiazanie to narobic jedzenia w domu tpyu usmazyc iles tam koteltow z fileta i pojemnik ryzu do lodowki i jedzenia na tydzien wystraczy.

Tak?e kombinuj i powodzenia.

kuba2772 

Wysłany: 2011-01-20, 13:36   

Yoshi: Jestem szczup?y i cie?ko mam z?apa? mas? wi?c nie licz? na rozrost mi??ni, chcia?bym tylko ograniczy? w miar? mo?liwo?ci utrat? ogolnie masy cia?a bo je?li nie bede nic robi? i na dodatek s?abo si? od?ywia? to masa i si?a p?jdzie znacz?co w du?.
Dr W: Mam na my?li jakie? przysiady na jednej nodze, pompki na jakich? pustakach albo na packach do przycierania nie r??ni? si? bardzo od uchwyt?w kt?re mo?na kupi? w necie do robienia pompek. Mog? sobie regulowa? rozstaw r?k i k?t.
Big_rider: Akurat teraz b?d? jecha? na dwa tygodnie. Postaram si? zaopatrzy? w to co napisa?e? tylko ?e przerwy s? dosy? kr?tkie;/ najlepiej zdaj? egzamin zupki chi?skie bo mo?na je szybko przygotowa? jednak maj? ma?o warto?ci od?ywczych;/
Od siebie jeszcze dorzuc? ?e zaopatrz? si? w kilka s?oik?w miodu bo ma du?o w?glowodan?w kt?re dadz? mi energie

gremlin 
Banda Spam
Pippin

Wysłany: 2011-01-20, 14:20   

Ja bym sobie darowal trening w takich warunkach. Daj sobie spokoj. Zarob ile masz zarobic, a jak skonczysz pracowac, albo zrobisz sobie jakas wieksza przerwe to wez sie za to na powaznie, bo jak ty chcesz tam jesc zupki chinskie i miod to nic z tego nie bedzie.

Big raider fajnie wszystko napisal, ale nie wierze ze dasz rae przestrzegac diety i trenowac w takich warunkach.

Yoshi 
Administrator
Absoluto Cookie Monster

Wysłany: 2011-01-20, 16:18   

Cytat:
Jestem szczup?y i ci??ko mam z?apa? mas? wi?c nie licz? na rozrost mi??ni, chcia?bym tylko ograniczy? w miar? mo?liwo?ci utrat? og?lnie masy cia?a bo je?li nie b?d? nic robi? i na dodatek s?abo si? od?ywia? to masa i si?a p?jdzie znacz?co w du?.

Przy du?ym wysi?ku zawsze b?dzie spada? masa dlatego trzeba dostarczy? organizmowi wi?cej w?glowodan?w i bia?ka (nadwy?ka). Bez tego to jak walka z wiatrakami.

Masz dwa wyj?cia, kt?re przedstawili koledzy wy?ej. Albo trening + porz?dna micha bez ?adnych zupek chi?skich albo daj sobie teraz spok?j i wr?? jak b?dziesz m?g? na spokojnie zaj?? si? treningami. Sam przemy?l spraw? co lepiej Ci si? kalkuluje.

WWW.MMA.GLADIO.SWIDNIK.NET
MMA INFO
MMA POLSKA

This moment will not be mine again. Break every limit. Hold nothing back. I am the architect of my reality. Right here. Right now. Regardless the situation, no matter how hopeless the outcome may be, I will never quit, and I will never back down.

PL =-) 
DECO

Wysłany: 2011-01-20, 18:58   

tu masz jeszcze par? cennych wskaz?wek :-D
http://www.youtube.com/watch?v=bjxfK3RCqck

sandokan
sandokan

Wysłany: 2011-01-20, 19:48   

?wicz, niema co odpuszcza?, tylko zjedz czasem co? porz?dniejszego ni? zupka chi?ska, w sumie praca na budowie nie nale?y do najl?ejszych wi?c jaki? tak trening i tak masz, a w wolnej chwili troche pompek, przysiad?w, walki z cieniem itd ;-)

big_rider 
.:Big.Is.Good:.

Wysłany: 2011-01-20, 20:16   

Napisa?em te rady nawet nie po to ?eby? trenowa? i trzyma? mich?, napisa?em to bo poporstu w miare jakies racjonalne jedzenie, napewno nie zupka chi?ska jest potrzebne do funkcjonowania zwlaszcza przy wzmo?onymi wysi?ku, i szczerze m?wi?c, nie wiem co dluzej zajmje zjedzenie kostki twarogu/tunczyka czy przygotowanie makaronu z gam? utrwalaczy, soli i wzmacniaczy smaku itp, Taka dygresja

A co do trenowania tez bym odpuscil , pracujesz fizycznie to wystraczy , a jak wr?cisz zaczac treningi na spokojnie.

kuba2772 

Wysłany: 2011-01-20, 22:53   

Dzieki wszystkim za odpowied?:) B?d? stara? si? robi? jakie? przysiady, pompki i walk? z cieniem ale wszystko w miar? rozs?dku a jak zarobi? to od?o?? sobie na jakie? porzadne suplementy i skupie si? na dobrej diecie.
Pozdro

Odpowiedz do tematu