FORUM MMA | VALE TUDO | BJJ  | MUAY THAI | GLADIO Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Download
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat
Ochraniacz na z?by
Autor Wiadomość
kuba2772 

Wysłany: 2010-06-17, 12:30   Ochraniacz na z?by

Mam kilka pyta? co do ochraniacza:
- Po pierwsze czy po dopasowaniu do kszta?tu szcz?ki powinien by? twardy czy mi?kki? Dodam ?e mam bardzo wra?liwe dzi?s?a i nawet je?li myje z?by to krwawi? a je?li za?o?? ochraniacz to ju? w og?le masakra. Wygl?da to tak jakby kto? mi z?by wybi? mimo ?e nawet nie otrzyma?em jednego ciosu :-/ M?j kolega twierdzi? ?e niepotrzebnie po dopasowaniu w?o?y?em go w zimn? wod? przez co zrobi? si? twardy ale wol? zapyta? innych?
- Po drugie nie wiem czy to normalne ale w ochraniaczu mam trudno oddycha? i o po?ow? szybciej si? m?cz? i nie wiem czym to jest spowodowane? By? mo?e za bardzo zaciskam szcz?k? i oddycham tylko przez nos albo po prostu trzeba si? do niego przyzwyczai??
Pozdrawiam :-)

gremlin 
Banda Spam
Pippin

Wysłany: 2010-06-17, 14:34   

Ochraniacz powinien byc twardy,po dopasowaniu wkladasz go do zimnej wody,czyli zrobiles pewnie dobrze.W sumie trudno zle to zrobic jesli nie jestes kobieta :-> Kazdy ma trudnosci w oddychaniu wiec to norma,tak w ogole powinienes oddychac tylko przez nos i szczeki nie otwierac. Powinienes sie przyzwyczaic. :-P

kuba2772 

Wysłany: 2010-06-17, 16:30   

Dzi?ki za odpowiedz ;-) Tak my?la?em bo co to za ochrona skoro ochraniacz jest tak mi?kki jakby by? z sylikonu :?: :-P
Pozdrawiam

mrowa
par?wa

Wysłany: 2010-06-18, 18:15   

je?li krwawi? Ci dzi?s?a to staraj si? je wzmacnia? w?a?nie przez ich szczotkowanie. na pocz?tku powoli i delikatnie, z czasem powinny si? przyzwyczai?. jak by?em ma?y te? mi krwawi?y

Odpowiedz do tematu